Oznam pre rodičov

Právne podmienkou prijatia

Na vzdelávanie na vyšších vysokej školy je ukončenie vyžaduje college účasť a zhody s problémami prijatia liečby dať dole dohľadu inštitúcie. V niektorých oblastiach sú určené pre tých, ktorý úspešne program pre základné vzdelávanie a vzdelávanie a získali základné vzdelanie a vzdelávanie, alebo graduates špeciálnych škôl, ktoré sa skutočne dostali len základy výchovy a vzdelávania, alebo stážistov s rozdielnymi stupňami psychologickej poruchy.

Právne podmienkou prijatia

V rámci prijímacieho konania môže byť navrhla prijatie, kde ideálne schopnosť vyšetrenie. Na zníženú kvalitu základnej škole na schválenie účinnej graduates z alebo. kvalita základnej škole. V nadväznosti a rekapituláciou výskumy podmienky na prijatie líšia podľa druhu vzdelávania a učenia sa vyžaduje ďalšie vzdelávanie s gcse alebo odborného certifikátu. Sunroom. Druhý vzdelávania je tiež prijali na konzervatórium. Zimné záhrady ponúkajú výchovy a vzdelávania v umení.

v šesť-rok programov pre študentov s ukončení povinnej školskej dochádzky vyšší sekundárny  terciárne vzdelávanie, v osemročné programov pre absolventov. rok štandardné college znížená druhý až terciárne vzdelávanie.

Vzdelávanie zahrnuté len hŕstka študentov, spracované na základe skúšky spôsobilosti. Vzdelávania a učenia sa zvyčajne končí vypúšťanie, absolvent dostane väčší odborné vzdelávanie a učenie sa v conservatoire a aj označenie certifikovaný špecialista Dis. Žiak môže preniesť alebo maturitné skúšky, ako aj získať senior high school výchove a vzdelávaní v škole maturitné skúšky

Vzdelávania a učenia sa v druhom poli môžu byť dodatočne získané po predložení údajov z osvedčenia o získanie odborných certifikátov, ktoré overiť obstarávania na všetky zručnosti, zriadený Národný systém poverenia NSK na účinnosť konkrétne povolanie. Tieto certifikáty umožňujú prejsť záverečnej alebo maturitnej skúšky bez absolvovaní prípravy v štruktúre pôvodnej inštitúcia vzdelávania. Názov web stránky EÚ a tiež v zahraničí Štúdium v zahraničí Európskej college Základné údaje o Európskych inštitúcií.

Hlavným cieľom Európskej školy

Je poskytovať vzdelávanie pre deti zamestnancov inštitúcií Európskej únie. Európske vysoké školy sú osvietení nie len deti zamestnancov inštitúcií EÚ, avšak navyše deti tím dlhodobej sochy, ako aj iné vyobrazenia. Pre týchto mladých ľudí v cene doprava do tzv.

Hlavným cieľom Európskej školy

skupiny, I výchovu a vzdelávanie v Európskych školách bezplatne. To platí aj pre deti, pedagógov, ako aj administratívne tím kolégia. Európske inštitúcie sa môžu zúčastniť aj deti zamestnancov osobných spoločností, a tiež na základe dohody s Najvyššej rady Európskych škôl. V tomto prípade tieto súkromné podnikanie platiť školné, množstvo, ktoré je uvedené v dohode.

V Európskych vysokých škôl môže byť informovaní, ako aj deťom z rôznych iných osôb, ktorý môže však ísť na Európske inštitúcie, stačí, keď to prichádza do úplne zadarmo schopnosti. Mamičky a oteckov tieto deti potom platiť školné úplne. Česká republika pristúpili k Dohovoru o štatúte Európskeho vysokých škôl v roku 2004, česká sekcia bola založená v Európskej škôl v Bruseli III a Luxembursko. Vzdelávanie poskytované v Európskych vysokých škôl.

Na Európske školy sú informovaní mladých pracovníkov z EÚ organizácií, a tiež deti pracovníci stáleho zastúpenia, ako aj iné reprezentácie. Pre tieto deti začlenené priamo do tzv. kategórie I výchovu a vzdelávanie v Európskych inštitúcií zdarma. To platí aj pre deti, inštruktorov a riadiacich pracovníkov školy.

Európske inštitúcie sa môžu

Zúčastniť aj deti zamestnancov súkromných spoločností, ako aj na základe dohôd uzavretých s Najvyššej rady Európskych vysokých škôl. V tejto situácii, tieto osobné spoločnosti zaplatiť školné, ktorého výška je stanovená v zmluve.

Európske inštitúcie sa môžu

V Európskych inštitúciách môže byť osvietení, a mladých ľudí iných osôb, ktoré môžu, napriek tomu, účasť v Európskych školách stačí, keď príde na bezplatné schopnosti. Rodičia týchto detí po tom uhradiť školné úplne.

Európske inštitúcie poskytnúť 5 rokov primárne ekvivalent  kvalita základnej ŠKOLE a aj 7-ročná ďalšie vzdelávanie ekvivalent  platová TRIEDA ŠKOLY a úplné stredoškolské vzdelanie a vzdelávanie absolvovali úspešné absolvovanie maturitnej skúšky.

Deti, ktoré majú v skutočnosti ešte nie dosiahol vek potrebný na vstup do školy od 4 rokov, ísť do škôlky. Každá inštitúcia znamená početné samostatné jazykových sekcií, v ktorých sa študenti sú poučení aj v ich materinskom jazyku. Ak to nie je v ústavoch pre niektorých mladých ľudí vyvinutý jazyk sekcie, títo žiaci poskytovaná vyučovanie domáceho jazyka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*