Informácie pre uchádzačov na stredné školy

Recenziu Vyššia ďalšie vzdelávanie

Vzdelávania v českej republike sa väčšinou odohráva vo vysokých škôl, čiastočne však okrem sunroom.Stredné školy Vysoké školy poskytujú najmä top ďalšie vzdelávanie a vzdelávanie, ktoré môžu byť základné, alebo obchod s väčšou alebo znížiť podiel základnej zložky. Expert techniky ovládnuť. To má čo do činenia s vzdelávania a učenia postoobligatorní spustí po uzavretí vyžaduje školy, zvyčajne v 15 rokoch.

Recenziu Vyššia ďalšie vzdelávanie

Programy sú dva – až štyri-rok. Široká škála self-controls, početné tituly pokrýva vzdelávacie požiadavky prakticky celé obyvateľstvo od 15 do 18 rokov. Niektoré vysoké školy multi-rok gymnasia poskytnúť základné nižšia ďalšie vzdelávanie a učenie sa. Účinné absolvovaní príslušného vzdelávacieho programu v strednej škole, je dosiahnutie týchto úrovní vzdelávania a učenia sa druhý vzdelávania a učenia sa s maturitnej skúšky alebo  dokončil školu maturitnej skúšky. druhý vzdelávanie s profesionálna certifikačná ukončené záverečnej skúšky.

druhý výchovy a vzdelávania alebo 353; skončil posledný skúšky. Pre žiakov, ktoré majú v súčasnosti dosiahnuté stredoškolské vzdelanie s zamestnanie, osvedčenia alebo s college graduation test a chcú získať aj viac certifikátov, usporiadať vysokej škole, dodržiavanie tri typy štúdia. opakovacie ihrisko hotové maturitnej skúšky. skrátená výskumy na získanie ďalšie vzdelávanie a vzdelávanie s maturitnej skúšky dokončil školu maturitnej skúšky.

skrátiť štúdium pre získanie stredoškolského vzdelávania, s učením certifikát ukončené záverečnej skúške. Len senior high school výchovu a vzdelávanie s štúdia skúška oprávňuje graduates ísť do terciárneho stupňa vzdelávania Činnosť primárne a sekundárne aspekty sociálneho pôvodu v prechode na stredné školy v ČESKEJ republike výsledky výskumnej štúdie.

Stredoškolské vzdelanie

A vzdelávanie s maturitnej skúšky získa žiak efektívne ukončenie štvorročného vzdelávacieho programu v každodennej forme všeobecný alebo povolania vzdelávanie. úspešné ukončenie vzdelávacieho programu šesťročného alebo osemročné gymnáziá alebo v post-sekundárne ISCED 354 alebo v súhrne výskumná štúdia.

Stredoškolské vzdelanie

Absolventi odborných college graduation disciplíny sú prijaté na cvičenie jednotlivých profesií. Na trhu práce z nich napriek tomu, nedávno, prepínanie iba o dve pätiny, približne tri pätiny z nich pokračovať v ich výskumy na terciárnom stupni vzdelávania. Vzdelávanie vo všeobecných disciplín self-ovládacie prvky základnej škole študenti, okrem iného, nabrať široký intelektuálny základ, absolventov všeobecne pokračovať v štúdiu na terciárnom stupni vzdelávania.

Šesť rokov a osem-rok programov na gymnáziá tzv. multi-rok telocvični poskytujú znížená sekunda žiaci predmetom požadované vzdelanie, top sekundárne vzdelávanie. Ďalšie vzdelávanie profesionálny certifikát získa student úspešné absolvovanie výchovno-vzdelávacieho procesu dvoch alebo pravidelne 3 rokov v deň-to-day typ výchovy a vzdelávania účinné záver vzdelávacieho programu skrátené štúdium tiež.

Rozloha tohto vzdelávania sú odborné

A sú koncentrované hlavne na získanie odborných poznatkov a funkčné schopnosti. Plánovanie pre výkon konkrétnej profesie. Stredná škola výchovy a vzdelávania získa žiak úspešné ukončenie vzdelávacieho programu pár rokov v deň-to-day druh vzdelávania.

Rozloha tohto vzdelávania sú odborné

Dvojročné programy dodanie oveľa menej rozsiahly výskum bez prípravy hárku, študenti získať na. 1 rok a aj o dva-ročné praktické inštitúcia je vyrobený pre žiakov so skromnými vážne duševné postihnutie, autizmus alebo početné prekážky, graduates získať. Tento vzdelávania a učenia sa získava len veľmi malý počet žiakov 0,5 %. V akademickom roku 2016/17 stal časť 1.

rokov vyššej sekundárnej úrovni 22 % študentov v základných oblastí stredoškolské vzdelanie a vzdelávanie s maturitnej skúšky v oblasti gymnáziá, 47 % žiakov v odborných odboroch stredoškolského vzdelania a vzdelávania s college maturitnej skúšky a 31 % žiakov v oblasti obchodu odboroch stredoškolského vzdelania a vzdelávania a odbornej certifikácie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*